Ettevõttest


Kliin – keemiline puhastus ja pesumaja  - Üle Eesti on Kliin pesumajadel kaks asukohta – KLIIN Tartu ja KLIIN Pärnu. Pesemisteenuse osutamisega oleme tegelenud alates 2005. aastast. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda klientidele ajakohast ja kvaliteetset teenindust. Kliendi rahulolu tagamiseks on meil professionaalsed töötajad ning kasutame kvaliteetseid ja efektiivseid vahendeid. Teenindame erakliente kui ka ärikliente. Oma teenustega soovime tagada klientide hea ja esindusliku väljanägemise. Omame kaasaegset ja pakutavatest tehnoloogiatest parimat.

 

Missioon – Meie missioon on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust riiete pesemise ja puhastamise valdkonnas. Kvaliteetse teenuse tagavad pikaajaliste kogemustega ja spetsiaalse väljaõppe saanud töötajad nii puhastusteenuse osutamisel kui ka klienditeenindusega, muutes sellega kliendi elu mugavamaks. Kvaliteetse teenuse saavutame pidevalt töötajaid kurssi viies uute tehnoloogiatega ning koolitustega. Tagada kliendi südamerahu, et meid saab usaldada.

Visioon – Jõuda igale Eesti elanikule käeulatusse ja olla partneriks inimestele, kes hindavad esinduslikku välimust, puhtust ja korrektsust. Saavutada klientide seas usaldusväärsus.

Väärtused - Puhtus, kiirus, kvaliteet, ausus, hea klienditeenindus